اخبار داخلی : مقام معظم رهبری :توقع و انتظار این‌جانب آن است که همه به‌ویژه مسئولان دستگاه‌ها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی ، عظمت این مسأله را به‌درستی دریابند و گام در راه عمل نهند . همه بدانند که یکی از مؤثرترین راهها برای کاستن آسیبهای اجتماعی ، ترویج نماز است .
Skip Navigation Links
 صفحه اصلی
 آشنایی با ستاد
 کتابخانه اینترنتی نماز
 آیین نامه دولت
 تفاهم نامه
Expand تفاهم نامه
  پيام هاي مقام معظم رهبري
Expand  پيام هاي مقام معظم رهبري
 فقه و احکام
Expand فقه و احکام
 سخنرانی
Expand سخنرانی
 خاطرات نماز
 دفاتر شهرستان ها
Expand دفاتر شهرستان ها
 تماس با ما
شیوه نامه نظارت 96

برگزاری اولین دوره تربیت مربی نماز در استان البرز

مسابقه نماز وفضای مجازی

ارزیابی

اینستاگرام

دوره 28 ساعته

کانال صدف

نماز یاوران کوچک

قرار 17

ارزیابی

گنجینه

فروشگاه اینترنتی محصولات نماز

مرکز تخصصی نماز

مجمع خیرین مسجد ساز

پاسخ به سوالات شرعی

SMS Center ستاد اقامه نماز

   سال سیزدهم - 1382

فصلي ديگر

سيزدهمين اجلاس سراسري نماز

شهركرد

1382

بسم الله الرحمن الرحيم

اينك پس از دوازده سال از آغاز حركت مبارك اقامه نماز بايد فصل ديگري در اين تلاش و جهاد مبارك آغاز شود. اين فصل مي‌بياست نگاه خود را به برنامه ريزي كوتاه مدت و ميان مدت براي دستيابي به هدف‌هاي تعريف شده‌اي بدوزد كه بگونه‌اي انبوه و متراكم در خلال توصيه‌ها و دستورالعمل‌هاي تقديم شده در اين مدت، موج مي‌زند. هدف بلند مدت اقامه نماز در جامعه، صلاح و فلاح همگاني است، ليكن تا رسيدن به آن مقصود والا هدف ميان مدت بر افروختن چراغ نماز در همة خانه‌ها و در خانه دلها است. و هدف كوتاه مدت، به كارگيري همة ظرفيت علمي و هنري و تبليغي كشور در اين راه و سمت و سو دادن به همة آنگونه تلاش‌ها در اين جهت است.

همچنانكه براي گزاردن نماز بايد قبله را شناخت و به آن روز آورد، براي لبريز كردن فضاي دنيا و دنياي دلها از عطر و جلوه و روح نماز هم قبله‌اي وجود دارد كه بايد آن را يافت و بدان روز كرد. اين قبله همان هدفهاي والا و نهايي نماز است و روي كردن به آن، پيمودن راههايي است كه بدان منتهي مي‌شود، و اين راهها در قالب هدفهاي كوتاه مدت و ميان مدت، تعريف شدني است.اكنون بحمدالله با همت رئيس جمهور محترم،‌دستگاههاي اجرايي ذيربط به همكاري در عمل براي اقامه نماز فراخوانده شده‌اند، و از دستگاههاي تبليغي بويژه صدا و سيما و وزارتهاي فرهنگي و گردانندگان مراكز جمعيتي،‌بطور ويژه در پيام سالهاي پيش تعهد مسئولانه خواسته شده است، كار لازم امروز آن است كه هئيت هايي براي تعيين دقيق ماموريتهاي اين دستگاهها تشكيل شود و بر اثر آن،‌برنامه زمانبندي شده همه فعاليتها و خدماتي كه وظيفه آنان است با شيوه‌اي علمي و واقع بينانه فراهم گردد.و هئيت كارآمد ديگري مامور پيگيري و نظارت مستمر بر پيشرفت اين فعاليتها و خدمات گردد.

براين اساس ،‌گردهمايي سال آينده شما، مجمعي فقط براي سخنراني نيست بلكه عرصه‌اي است كه در آن مي‌بايد هئيت‌هاي مزبور گزارش پيشرفت آن برنامة زمانبندي شده را بدهند و جمع داوري عاليرتبه‌اي،‌سهم هر دستگاه را از تشويق و تقدير و يا خداي نخواسته از توبيخ و سرزنش به او بپردازد و بر اساس پيشرفتها يا توقفها و موانع راه، برنامة جامع را تصحيح يا تكميل كند.

بي‌شك دولت محترم و شخص رئيس محترم جمهور مي‌توانند برترين نقش را در اين فرآيند منطقي و كارساز، ايفا كنند.

توفيقات همگان بويژه جناب حجت الاسلام قرائتي را در پيشبرد اين خواستة‌ ارزشمند از خداوند متعال مسئلت مي‌كنم و اميدوارم مشمول ادعية راكيه حضرت بقيه الله باشند.

والسلام عليكم و رحمه‌الله

سيدعلي خامنه‌اي

14/6/82

نام کاربری  
کلمه عبور  
  
فراموشی کلمه عبور
 آثار و برکات نماز
 نماز زینت انسان
 یک آسمان پرواز
 درسهایی از قرآن
 راجع نماز
 راجع نماز
 وبلاگ راجع به نماز
 وبلاگ راجع به نماز
 سرود رهایی (رمز و رازهایی از نماز)
 اوقات شرعی استانها
 ستاد اقامه نماز آموزش وپرورش
 ستاد اقامه نماز کشور
 سایت نماز صدا وسیما
 سایت نمازسازمان عقیدتی نیروهای مسلح
 ستاداقامه نماز تهران
 سايت هيئت انصارالامام كرج
  مسجد جامع حضرت حجه ابن الحسن عجل ا...
 سایت امام جمعه کرج
کلیه حقوق این سایت متعلق به ستاد اقامه نماز کرج می باشد .
طراحی و میزبانی توسط شرکت
سان وی
Best resolution of site in 1024x768 or higher
Powered by
SunWay ICT Center